Finanční služby

S čím Vám můžeme pomoci

 

NEBANKOVNÍ ÚVĚRY

Bez prověřování v registrech a vybírání poplatků předem.

Poplatek za vyřízení úvěru se hradí po doplacení úvěru zvlášť, není zahrnut v půjčce a tudíž se po celou dobu splácení úvěru neúročí.

Úvěry nabízíme do max. částky 50% tržní ceny nemovitosti, v případě nemovitostí v městech nad 300.000 obyvatel až 60%.

Výše úvěru se pohybuje od 100.000 Kč do 3 mil. Kč, doba splácení je až 5 let. Splátky nastavujeme dle Vašich možností:

a) anuitní splátka půjčky + úroky;

b) splátka pouze úroků s doplatkem půjčky na konci období;

c) u půjček do 1 mil. Kč na 6 měsíců nemusíte hradit žádné průběžné splátky a úvěr včetně úroků uhradíte z refinancování či jiných finančních zdrojů na konci 6-měsíčního období.

 

DLOUHODOBÉ ÚVĚRY

Nabízíme Vám výběr a zprostředkování hypotečního úvěru či stavebního spoření u renomovaných bankovních domů ČR. Jsou to nejvýhodnější typy úvěrů na našem trhu, u kterých se úroková sazba pohybuje od 2 do 5%. V případě, že nechcete nebo nemůžete prokázat příjmy, pak je úroková sazba 7 až 9% procent (americká hypotéka). Splátky těchto hypoték lze rozložit až na 30 let, např. splátka hypotéky na 1 mil Kč se přibližně pohybuje ve výši 5.500 Kč / měs.

 

ZPĚTNÝ LEASING NEMOVITOSTI ČI JEJÍ VÝKUP

V případě, že se nám nepodaří nalézt pro Vás jiné řešení odlužení nemovitosti formou úvěru, nabízíme zpětný leasing nemovitosti či její výkup za cenu 70% tržní ceny.

V případě, že o svou nemovitost nechcete přijít, nabízíme zpětný pronájem po dobu 3-5 let s možností zpětného odkupu. Běheme této doby budete hradit nájem ve výši 1% měsíčně z výkupní ceny nemovitosti. Tímto způsobem získáváte čas na vyřešení Vaší finanční situace a současně běží čas pro výmaz negativního záznamu v registrech. Tudíž po 4 letech můžete žádat o dlouhodobý úvěr u běžné banky. S tímto Vám můžeme být taktéž nápomocni.